Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nesquik'in Hikayesi: Lezzet Dolu Bir Serüven | Nesquik

Image
nesquik'in hikayesi
1948
Nesquik® doğdu!

Nesquik®, 1948'de kurulduğu günden bu yana 70 yılı aşkın bir süredir gülümsemelere ilham veriyor. İkonik çikolata tadıyla bir bardak sütün sağlığını bir araya getiren Nesquik®, beslenme seçimlerini sizin ve çocuklarınız için eğlenceli hale getirmenize yardımcı oluyor ve onların güne doğru başladıklarından emin olmanızı sağlıyor. Nesquik®'in hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin…

1960lar
Yeni bir ikon: Quicky

1960 yılında yeni çilek aromasını piyasaya sürmesinin yanında Nesquik®, ayrıca bizi yeni birisiyle tanıştırdı: Nesquik® Tavşanı Quicky. Amacı çocukların arkadaşı olabilecek farklı ve sevilen bir marka karakteri yaratmaktı. 

1986
Nesquik® Türkiye'de!

Nesquik® çikolatalı içecek tozu Türkiye'ye ilk kez 1986 yılında geldi. Nefis çikolata tadıyla çocuklara Sütü Sevdiren Nesquik, o günden beri çocukların kahvaltıdaki kankası oldu.

1996
Nesquik® Aromalı Sütler

Çocukların nefis Nesquik® tadını günün her anında çıkarabilmesi için Nesquik® hazır içilebilir aromalı sütler raflarda yerini aldı. Çikolatalı, Çilekli ve Muzlu çeşitleriyle eğlence daha da arttı!

2019
Türkiye'de bir ilk: Laktozsuz ve Şeker İlavesiz Kakaolu Süt

“Türkiye aromalı çocuk sütü kategorisine yepyeni bir soluk getiren Laktozsuz ve Şeker İlavesiz Nesquik®, tüm Nesquik® dünyasında bir ilk olarak Türk tüketicisine sundu. Laktozsuz sütle üretilen ve içeriğinde şeker ilavesi olmayan yeni Nesquik® kakaolu süt, laktoz intoleransı olan çocukların da severek tüketebileceği nefis lezzetli bir ürün!

2021
Nesquik® Sütler artık kağıt pipet ile üretiliyor!

Nesquik®, sürdürülebilir bir gelecek için tüm ambalajlarındaki plastik pipet kullanımına son vererek kağıt pipete geçişini tamamladı. Nesquik®, çocukları kağıt pipetle tanıştırarak, çocukların doğaya karşı sorumluluk bilinci geliştirmelerine ilham veriyor.

Günümüz
Günümüzde Nesquik®

Bugün Nesquik®, kahvaltı saatinde veya aralarında tüm aile için eğlenceli ve sağlıklı bir ortak olmaya devam ediyor. Nesquik® tozundan kakaolu içime hazır süte kadar, Nesquik®'in benzersiz tadıyla çok sayıda eğlenceli tarifler oluşturabilirsiniz. Geliştirilmiş tariflerle ve çeşitli lezzetlerdeki tatlarla tariflerimizin besin içeriğini iyileştirmeye kararlıyız.

2021 ve sonrasında Nesquik®, geniş ölçüde geri dönüştürülebilir ambalajlardan kakao çiftçileri ve topluluklarına yönelik artan desteğe kadar, gelecek nesiller için daha parlak bir gelecek yaratmak için çalışmaya devam ediyor. Büyümek eğlenceli olmalı, bu yüzden kahvaltıdan atıştırma saatine kadar lezzetli ürünlerle büyüdükçe çocukları sevindirmeye devam edeceğiz.

Nesquık®'ini seç

Nesquik®'in benzersiz tadı her yaştan kişi tarafından ve birbirinden farklı tatlar ve çeşitlerde tadılabilir. Kahvaltı ve tahıl gevreklerinden atıştırmalıklara ve tatlılara, orijinal çikolata tadından meyveli tatlara ve azaltılmış şekerli çeşitlerine, sizin ve ailenizin Nesquik®'in enfes tadını çıkarabileceği tüm yolları keşfedin!