Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nesquik Geleceği Sevdirir Projesi | Nesquik

Image
gelecegi sevdirir

Nesquık Geleceği Sevdirir

Image

Nesquik'in eğlence dolu iyilik dünyasıyla, çocukların iyi tercihler yapmaları ve sürdürülebilir alışkanlıklar edinmelerine ilham vermek için hareket ediyoruz. Geri dönüşüm ve ileri dönüşüm gibi sürdürülebilir alışkanlıklara eğlence katarak çocukları ve ailelerini dünyaya iyilik yapmaya teşvik ediyoruz. çocuklara geri dönüşüm bilinçlerini pekiştirecek, ileri dönüşüm becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecek oyun deneyimleri sunmak için TOYI ile işbirliği yaptık.

Gelin TOYI ile neler yaptık birlikte izleyelim!

toyi nedir
TOYI nedir?

Çocukların hayal güçlerini desteklemek amacıyla geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak açık uçlu oyun deneyimleri tasarlayan bir girişim. Yani? Yani TOYI ile her şey bir oyuncak olabilir. Atıklar bile!

çevre mucidi ne yapar
Geleceği seven çocuklarımıza Çevre Mucidi diyoruz!

Çocuklardan etraflarında gördükleri çevre sorunlara yaratıcılıklarını kullanarak kendi çözümlerini üretebilir, kendi oyuncak tasarımlarını yapabilir ve TOYI ile harika çözümlere imza atabilirler.

Neler yapıyoruz?
çevre mucitleri yaptıklarını gösteriyor

TOYI ile birlikte Çevre Mucitleri atölyelerimizi okullarda öğrenciler ile buluşturuyoruz. Çocuklarımız çevresinde gördükleri sorunlara yaratıcı çözümler üretiyor. Üstelik TOYI kitleri ve Nesquikleri okullara biz bağışlıyoruz.