Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Fun For Good | Sen De Harekete Geç

Fun for good

Eğlenceli dünyası ile iyi tercihlere ilham verir!

Nesquik® olarak daha sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmayı eğlenceli hale getirmek istiyoruz. Bu sayfada, malzemelerimizi tedarik ederken ve fabrikalarımızı yönetirken aldığımız sorumluluk yolları, şeker azaltma ve daha sürdürülebilir paketleme konusundaki kararlılığımız dahil olmak üzere tüketicilere, topluluklara ve gezegene olan taahhütlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha Yaşanabilir Bir Dünya için Harekete Geçtik

Neler yaptığımıza bir göz atın.

Beslenmenin Eğlenceli Hali

İyi beslenmenin eğlenceli ve lezzetli olabileceğine inanıyoruz. Nesquik®, sütün kalsiyum ve D vitamininden kepekli tahılların iyiliğine kadar çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu birçok besin maddesini sağlar. Dünya Sağlık Örgütü, günlük enerji alımınızın sadece %5-10'unun ilave şekerlerden olmasını tavsiye ediyor, bu nedenle tariflerimizde ilave şekerleri azaltmayı ve aynı zamanda damak tadına hitap etmeye devam etmeyi taahhüt ediyoruz.

Daha İyi Bir Gezegen İçin Katkılarımız

Nesquik® olarak, 2025 yılı itibariyle paketlerimizin tamamını geri dönüşüme uygun hale getireceğimizi taahhüt ediyoruz. Paketlerimizde plastikten çok kağıt kullanmaktan tutun çocuklarınızın Nesquik® kutularını tekrar kullanımı ve ileri dönüşümü için yeni ve eğlenceli yollar keşfetmelerine kadar birçok çözüm üzerinde çalışıyoruz.

Kakaomuzun Hem Tadında Hem de Hikayesindeki İyilik

Kakao çiftçilerinin, ailelerinin ve topluluklarının yaşamlarını iyileştirmeye kararlıyız. 541 toplulukla çalışarak 57.000'den fazla kakao çiftçisini geçimlerini desteklemeye yardımcı olmak için eğittik. Herkes eğlenceli ve sağlıklı bir çocukluk geçirmeli, bu nedenle bu topluluklarda, çocuklarının eğitime erişimini sağlamak ve çocuk işçiliği konusunda farkındalık yaratmak için 40 okulun inşa edilmesine veya yenilenmesine yardımcı olduk.

Nesquık şimdi kağıt pipetlerle!

Tüm Nesquik Sütlerimizde kullandığımız plastik pipetleri kağıt pipete çevirdik!

Yılda 35 milyon ürünümüz plastik pipet yerine kağıt pipet ile üretiliyor olacak.

Nefis lezzetimiz ile çocuklarımıza sütü sevdirirken, doğaya saygımızı yansıtan kağıt pipetli paketlerimiz ile çocuklarımızın sürdürülebilir bir dünya için iyi tercihler yapmalarına ilham veriyoruz.

kağıt pipet tutan Quicky
İyi ve eğlenceli beslenmenin tarifi

Nesquik Laktozsuz ve Şeker İlavesiz Kakaolu Süt

2019 itibariyle üretmeye başladığımız Laktozsuz ve Şeker İlavesiz sütlerimiz ile çocuklarımız için iyi bir tercih sunuyoruz. 

Laktozsuz sütle üretilen ve içeriğinde şeker ilavesi olmayan yeni Nesquik® kakaolu süt, laktoz intoleransı olan çocukların da severek tüketebileceği bir ürün olarak öne çıkıyor. Anneler yeni Nesquik® ile çocuklarına besleyici bir seçenek sunmanın rahatlığını yaşarken, çocuklar da farklı Nesquik® seçenekleri arasından dilediğini tercih edebilecek.