Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
bir bardak Nesquik içen çocuk
bir bardak Nesquik içen çocuk
Nesquık® sütü sevdirir
süt içen çocuk

Sadece birkaç çay kaşığı Nesquik® çikolata tozu, sağlıklı bir bardak süte Nesquik®'in eşsiz çikolata tadını ekleyerek süt içmenin faydalarından yararlanmanın lezzetli bir yolunu sunar. Çocukları süt içmeye teşvik etmek, güne doğru başlamalarına yardımcı olacak tüm besinleri bir bardak sütten almalarını sağlamak için annelerin en iyi dostudur.

Nesquık® ile güne harika bir başlangıç yapın
onaylayan kız

Dengeli bir kahvaltı, eğlence dolu bir sabahın anahtarıdır ve çocukları öğle yemeğine kadar tok tutmak için gereken tüm besinleri sağlar. Besleyici bir kahvaltının parçası olarak harika bir arkadaş olan eğlenceli ve lezzetli Nesquik® ile ailenizle güne güzel bir başlangıç yapın.

Nesquık® ve süt, sağlıklı büyüme için mükemmel ikilidir
d vitamini normal bağışıklığı destekler

Nesquik®, sağlıklı bir bardak sütü mükemmel bir şekilde tamamlayarak lezzetli beslenme yoluyla eğlenceli ve sağlıklı bir çocukluk geçirilmesine yardımcı olur. Kalsiyum, D vitamini ve diğer temel besinler, çocuğunuzun potansiyelini her gün besleyerek, çocuğunuzun fiziksel ve bilişsel gelişimine katkıda bulunur. Nesquik® sütün içerdiği D vitamini günlük ihtiyacınızın %30'unu karşılar. D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur ve kemiklerdeki kalsiyum emilimine yardımcı olur. 

Nesquık® çikolatalı sütlü kahvaltı, gerekli sıvıları sağlar
süt içen çocuk

Bir bardak sütün %85'inden fazlası sudan oluşur ve gerekli besin maddelerinin yanı sıra sıvıları da sağlar. Lezzetli bir bardak Nesquik® çikolatalı süt içeren dengeli bir kahvaltı, çocuğunuzun büyüme ve gelişmeyi desteklemek için ihtiyaç duyduğu günlük sıvıların %10'unu sağlar.