Çocuklarda Kahvaltılık Gevrek Tüketiminin Faydaları Nelerdir?

Kahvaltı etmeyi sevmeyen çocukların mazaretlerinin başında zaman darlığı ve sabahları canlarının bir şey yemek istememesi geliyor. Eee haksız da sayılmazlar. Sabah rahat yataklarından kalkıp kahvaltı için zaman yaratmak, onların uykuya en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde zor olabiliyor. 
Bu yüzden annelere kahvaltı savaşı yapmalarını önermiyorum.

Kahvaltıyı savaşa döndürmek yerine özellikle okul zamanlarında tam tahıllı kahvaltılık gevrekten yararlanmak iyi bir çözüm olabilir.

Nesquik Kahvaltılık Gevrekler çocuklara sevdikleri Nesquik tadını tam tahılın besleyici içeriği ile sunuyor. Üstelik pratik ve eğlenceli.

Çocukların kahvaltı yapma alışkanlığı edinmeleri, vitamin ve minerallerden zengin, şeker içeriği çocuklara uygun şekilde limitlendirilmiş bir kahvaltı ile güne güzel bir başlangıç yapmaları mümkün.
Tam tahıllı Nesquik kahvaltılık gevrek ile hem tam tahılın doğal içeriğini, hem ihtiyaçları olan vitamin ve mineralleri, hem de sütü bir arada tüketen çocuklar böylece küçük yaşta sağlıklı bir yaşam için gerekli beslenme alışkanlıklarını daha kolay edinebiliyor. Bu da anneler için büyük bir mutluluk demek.