Telif Hakları ve Feragat

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen sitede gezmeden önce "Kullanım Koşulları ve Telif Hakları"nı dikkatlice okuyunuz, zira siteyi gezen tüm kullanıcılar burada yazılanları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Nesquik.com.tr sitesinde geçen "biz": Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. yerine; "bu site": nesquik.com.tr web sitesi yerine kullanılmıştır.

Sitedeki tüm yazı, resim ve diğer içeriğin telif hakları Nestlé şirketlerine aittir ya da telif hakkı sahibinin izni ile kullanılmaktadır. Sitedeki bilgiler ve resimler kişisel amaçlı olarak çoğaltılabilir. Ancak bu siteden alınan materyaller satılamaz ya da başka bir şekilde kâr amacıyla kullanılamaz.

Sitedeki linkler sizi Nestlé ağının dışındaki bir siteye yönlendirebilir. Nestlé, iyi niyet çerçevesinde bağlantı vermiş olduğu bu sitelerin içeriğinden, doğruluğundan, işlevinden ya da bu sitelerde yapılan değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Nestlé şirketleri ve Nestlé sitesinin ulaştırılmasında görev alan taraflar, sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarar, ziyan veya hasardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca, siteye erişiminiz ya da bu siteden herhangi bir materyal indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya yazılımınızda oluşabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüs ile ilgili olarak Nestlé sorumlu tutulamaz.

Sitede trojan (Truva atı)veya kullanıcıların izni olmadan bilgi toplayan herhangi bir gizli yazılım bulunmamaktadır. Nestlé bir izleme teknolojisi olan "kurabiye"leri kullanır. Bununla ilgili ayrıntıları Nestlé Gizlilik Politikası'nda bulabilirsiniz.

Nestlé'ye gönderilen kişisel bilgiler ve içerikler mahremiyet ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin politikamıza (Nestlé Gizlilik Politikası) tabi olmakla birlikte, internet aracılığıyla Nestlé'ye ilettiğiniz her türlü bilginin (her türlü yorum, öneri, fikir, grafik, vs. dahil) herhangi bir ödeme yapılmaksızın sınırsız kullanım hakkını bize verdiğinizi kabul etmiş sayılırsınız.Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

Sitenin ve içeriğinin tüm hakları Nestlé Gıda Sanayi A.Ş.'ye aittir. ©2013